Cennik - Fotografia reportażowa

Mowi się, ze Jeden obraz wart jest więcej niz tysiąc słow. Tą ofertą chciałbym przekonać Państwa do tego, że naprawdę warto uwierzyć w siłę przekazu wizualnego, jakim jest fotografia reportażowa.

Każdego dnia życie dostarcza nam ogromną ilość niezwykłych wydarzeń i niepowtarzalnych momentów. Niektóre chwile mają dla nas, dla naszych rodzin, przyjaciół czy znajomych, szczególne znaczenie. Warto zatem zadbać o to, by zapisały się one nie tylko w naszej pamięci, która bywa ulotna, ale także w nieco trwalszej formie - fotograficznej. Chciałbym zaproponować Państwu swoją pomoc w wykonaniu najwyższej jakości zdjęć, które pozwolą zatrzymać czas i utrwalić te momenty, które są dla Państwa najważniejsze.

Od ponad 10 lat zajmuję się profesjonalną fotografią reportażową. Dysponuję wiedzą i doświadczeniem, które pozwalają mi wykonywać zdjęcia, wyróżniające się najwyższym stopniem profesjonalizmu. Zadowolenie Klienta jest dla mnie kwestią nadrzędną i priorytetową, dlatego swoje zadania wykonuję precyzyjnie, z troską o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Dzięki temu, wykonywane przeze mnie zdjęcia efektywnie spełniają zamierzony cel - oddają prawdziwą, szczerą i naturalną historię.

Chciałbym zaznaczyć, że fotografia jest dla mnie czymś więcej niż pracą. To także niezwykła pasja, zamiłowanie do piękna i do sztuki, jaką bez wątpienia jest fotografia. Chcę, by wykonywane przeze mnie zdjęcia oddawały rzeczywisty klimat obserwowanych wydarzeń. W swoich pracach staram się nie tylko uchwycić piękno poszczególnych momentów, ale także ukazać ich charakter, atmosferę oraz płynące z nich emocje.

W trakcie sesji fotograficznych korzystam z najlepszej jakości aparatów marki Canon, profesjonalnych obiektywów oraz sprzętu studyjnego firm Elfo oraz CaliforniaSunBounce. W moim dorobku artystycznym znajdują się zdjęcia reportażowe, m.in. ze ślubów, chrzcin, eventów. Z efektami mojej pracy mogą się Państwo zapoznać tutaj: www.czarnacki.com

fotografia reportażowa

01

Realizuję profesjonalne sesje zdjęciowe

  • premiery, wydarzenia sportowe i kulturalne
  • eventy, spotkania integracyjne, szkolenia
  • chrzty, śluby, komunie, święcenia
  • przyjęcia dla dzieci, wesela, spotkania rodzinne
  • imprezy sylwestrowe

02

Klient otrzymuje

  • najlepsze zdjęcia po retuszu na płycie
  • pudełko z okładką
  • płytę z wypalonym zdjęciem

Cena: 200zł/h

Chcesz nawiązać ze mną współpracę? Skontaktuj się!