Cennik - Fotografia reklamowa

Mowi się, ze Jeden obraz wart jest więcej niz tysiąc słow. Zdecydowanie zgadzam się z tym stwierdzeniem i uważam, że zawiera ono w sobie wiele prawdy. Tą ofertą chciałbym przekonać Państwa do tego, że naprawdę warto uwierzyć w siłę przekazu wizualnego, jakim jest fotografia reklamowa.

Z własnego doświadczenia wiem, że Ludzie kupują wzrokiem. Co to oznacza w praktyce? Otóż potencjalni Klienci w pierwszej kolejności zawsze patrzą na wygląd produktu bądź lokalu, a dopiero potem przeglądają cennik i dane kontaktowe. Konieczne jest zatem, by fotografie wyróżniały się na tle konkurencji, przyciągały wzrok i zachęcały do skorzystania z Państwa oferty. Chciałbym zaproponować swoją pomoc w wykonaniu najwyższej jakości zdjęć, które skutecznie zachęcą Klientów do wyboru Państwa propozycji.

Od ponad 10 lat zajmuję się profesjonalną fotografią reklamową. Dysponuję odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, które pozwalają mi wykonywać zdjęcia, wyróżniające się najwyższym stopniem profesjonalizmu. Zadowolenie Klienta jest dla mnie kwestią nadrzędną i priorytetową, dlatego swoje prace wykonuję precyzyjnie, z troską o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Dzięki temu, wykonywane przeze mnie zdjęcia efektywnie spełniają zamierzone cele, takie jak skuteczna promocja oferty handlowej.

Chciałbym zaznaczyć, że fotografia jest dla mnie czymś więcej niż pracą. To także niezwykła pasja oraz zamiłowanie do piękna i sztuki. Chcę, by wykonywane przeze mnie zdjęcia oddawały rzeczywisty wygląd danego produktu oraz prawdziwy klimat fotografowanego miejsca. W swoich pracach staram się uchwycić piękno poszczególnych przedmiotów oraz przybliżyć oglądającym styl, estetykę i atmosferę danego wnętrza. Za pomocą obrazu przedstawiam oglądającym nie tylko formę przestrzeni i przedmiotów, ale także ichindywidualny charakter.

W trakcie sesji fotograficznych korzystam z najlepszej jakości aparatów marki Canon, profesjonalnych obiektywów oraz sprzętu studyjnego firm Elfo oraz California SunBounce.

fotografia reklamowa

01

Realizuję profesjonalne sesje zdjęciowe

  • mieszkań, domów, apartamentowców
  • budynków i obiektów zabytkowych
  • wnętrz komercyjnych
  • hoteli, hosteli, pensjonatów, ośrodków wczasowych
  • centrów handlowych i konferencyjnych
  • hal, magazynów
  • pojazdów, samochodów, motocykli

02

Klient otrzymuje

  • najlepsze zdjęcia po retuszu na płycie
  • pudełko z okładką
  • płytę z wypalonym zdjęciem

Cena: do uzgodnienia

Chcesz nawiązać ze mną współpracę? Skontaktuj się!